Jedním z kritérií, která se doporučují při vašem hubnutí sledovat je váš obvod pasu. Pokud jdete na hubnutí špatným stylem, můžete ubývat na váze, ale obvod pasu se vám nesnižuje. „Hubnete“ tedy svalovou hmotu a nikoliv tuky.

Měřte a zapisujte si tedy vývoj vašeho obvodu pasu. Pokud nevíte jak na jeho změření, zde malá pomůcka, která se vám může hodit.

U žen, které mají typicky ženskou postavu se měří pas v místě nejmenšího obvodu, což je kousek nad pupkem a nad tušeným pasem, obvod boků je pak v místě největšího obvodu přes hýždě.

Pokud chceme měřit mužskou postavu a muž má větší břicho, zase měříme největší obvod, nikoliv tedy tam, kde tušíme pas nebo tak něco, anebo mužskou postavu měřit přesně v úrovni pupku. Krejčovský metr poposunujeme, aby byl vodorovně, do místa největšího / nejmenšího obvodu, nebo do místa pupku. I tak jsou ale tato měření ne úplně přesná a můžou se lišit o 1 -2 cm, a je lepší, aby tě změřil někdo druhý, předpokladem je abyste stáli rovně, uvolněně s rukama podél těla.


Rss Commenti

1 Commento

 1. Your website must give you a clear message using a goal-oriented
  direction, setting you apart from the competitors. An HVAC repair customers are most often started by the technician that has
  learned the trade through previous employment. Birthdays,
  Anniversaries, Housewarmings, Weddings, Baby Showers,
  Christmas and Valentines Day.

  My blog: projekty-domy.com.pl (Archer)

  #1 Archer

Lascia un Commento